5 důvodů, proč si pořídit VIP vstupenku

/ / Festival, VIP

Přemýšlíte, zda investovat do VIP permanentky? Máme pro vás hned 5 důvodů, proč si Footfest s VIP vstupem užijete daleko více než s běžným lístkem.

 

1)    Příjemné posezení

VIP zóna se nachází ve velkokapacitních  stanech s hospodou a velkou zahrádkou. Užijete si tak příjemné a pohodové posezení.

2)    Jíte a pijete zadarmo

VIP vstupenka zahrnuje bezplatnou konzumaci jídla a pití. Můžete si dát dobré víno, osvěžující pivo nebo některý z nabízených nealko nápojů. Aby vám nekručelo v břiše, přidáme i lehké občerstvení formou bufetu.

3)    Žádné kelímky

Že se na letních festivalech pije jedině z plastových kelímků? S běžnou vstupenkou možná ano, ale ve VIP prostorách vám nápoje naservírujeme do skla.

4)    Vlastní WC

Samozřejmostí je vlastní WC, díky kterému nebudete muset z VIP zóny odcházet, pokud vyloženě nechcete. Kvůli odbíhání na toaletu vám tak rozhodně nic neunikne.

5)    Podíváte se na festival z výšky

Připravujeme pro vás něco speciálního a pevně věříme i opravdu zajímavého. Na festivalové dění i na obě podia se budete moci podívat pěkně s nadhledem.

 

Vzhledem ke kapacitě festivalu, je k dispozici jen omezené množství VIP permanentek. Pokud nechcete o VIP vstupenku přijít, zakupte si ji co nejdříve.

 

nakup zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *