BUMPERBALL

BumperBall je úžasná věc. Pochází z Nového Zélandu, kde se začal v roce 2009 vyvíjet jako modifikace klasické zorbingové koule.

Nafukovací balón jej svou strukturou velmi podobný zorbingu a slouží k tomu, abyste se mohli pěkně odreagovat. Cílem je narážení a akrobatické prvky, jako jsou kotouly, přemety a podobné kousky. Na rozdíl od zorbingové koule se ale bumperball navléká přímo na tělo včetně hlavy sportovce a jen jeho nohy zůstávají volné. Je to bezpečný adrenalinový zážitek pro všechny věkové kategorie, při kterém jste chráněni proti nárazům v plné rychlosti s minimálním rizikem.

Bumperball, bezpečná forma adrenalinu

BumperBall se smí hrát na umělé trávě, dobře udržovaném trávníku bez bodláků a halovém povrchu. Fotbalové hřiště je ideální plocha. Do koule je vhodné sportovní oblečení, kdy nejsou doporučena tílka kvůli popruhům na holé kůži. Pak už jen sportovní obuv, hodí se ručník a dostatek tekutin. Pro nositele brýlí, lepší jsou kontaktní čočky.

Kdo může hrát Bumperball

BumperBall neboli Bodyzorbing může hrát prakticky kdokoliv, kdo je vyšší 120 cm a lehčí než 120 kg. Nesmí vám chybět odvaha do bubliny vlézt. Hráči, kteří jsou mladší 18 let, by měli mít sebou doprovod dospělé osoby. Děti, které jsou menší než 120 cm, se pak v bublinách mohou alespoň vesele kutálet s dopomocí svých rodičů. Jaké hry lze hrát? Nejčastější hrou je samozřejmě fotbal, ale hrát mohou i všichni proti všem, jeden na jednoho nebo zápasy Sumo.

BumperBall

Tento netradiční, zábavný a velmi moderní sport BumperBall, který můžete také znát pod názvem BodyzorBing nebo CrazyBalls je perfektní forma odreagování. Tato zábava s obřími koulemi je také vhodná pro různé příležitosti, akce, oslavy, večírky, rozlučky a firemní události. Určitě to zkuste, bude vás to bavit. Při hraní fotbálku, soupeření v ringu, dovádění, běhání a kutálení si užijete velkou spoustu zábavy. Rozhodně se nudit nebudete, bude to zábava na plné koule.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.