STANOVÉ MĚSTEČKO / PARKOVIŠTĚ

Stanové městečko ( parkoviště pro vozidla ) je umístěné cca 500m od areálu festivalu.
Otevírací doba: ČTVRTEK 18.7. od 12:00 hod. do neděle 21.7. do 12:00hod.
Cena za stanování: ZDARMA
Cena za parkování: 200Kč / celý festival. Je umožněno opuštění a znovu najetí.

Stanování vedle vozidla je povoleno.
Rychlost v areálu stanového městečka je 10km/hod.

Další pravidla pro pobyt ve stanovém městečku:

U stanového městečka je možnost občerstvení, mobilní WC a užitková voda. Pořadatel neručí za bezpečnost věcí ve stanovém městečku. Z tohoto důvodu doporučujeme nenechávat ve stanech cenné věci v době vaší nepřítomnosti. Rezervace místa pro stan není možná.

Ve stanovém městečku je zakázáno zakládat oheň, používat vařiče s otevřeným ohněm, manipulovat s výbušninami včetně petard, vnášet hořlaviny případně pyrotechnické předměty nebo předměty ohrožující bezpečnost či zdraví (jakékoliv psychotropní látky, drogy, zbraně, laserová ukazovátka. Výjimku tvoří drogy povolené legislativou České republiky, např. cigaretové výrobky).

Prosíme všechny návštěvníky stanového městečka o ohleduplnost a dodržování pořádku jak během festivalu,
tak po opouštění areálu po ukončení akce.

6 komentářů to “ STANOVÉ MĚSTEČKO / PARKOVIŠTĚ”

 1. Anonym says :Odpovědět

  Zdravím 🙂 tedy někdo dojede autem řekneme že poví že bude stanovat a je to zdarma a jiný přijede autem nebude stanovat a platí 100 ? jo stovka je prt ale tak …..

  1. admin says :Odpovědět

   Stanování je zdarma. Každé auto, které přijede do prostoru stanového městečka, ať navic budete stanovat nebo ne, tak platí poplatek 100Kč.

 2. Roman Volf says :Odpovědět

  Dobrý den, jak bude probíhat v pouštění a vypouštění vozidel? Plánuji přijet již ve 12. ale kolem 15 hodiny budu muset odjet. Bude tam nějaký výjezd? Nějaký plánek pro představu stanového městečka nemáte? Děkuji za odpověď

  1. admin says :Odpovědět

   Příjez da parkoviště bude označen. Je to cca 500m od areálu festivalu. Vozidlo bude po příjezdu a zaplacení parkovného (100 Kč / celý festival) označeno a pak je možno opakovaně odjíždět i přijíždět.

 3. Tomáš says :Odpovědět

  Dobrý den, chci se zeptat, jaká je kapacita parkování, jestli se nestane že přijedu a nebude už kde zaparkovat. Jedu už v pátek ale raději se ptám, předem děkuji za odpověď.

  1. admin says :Odpovědět

   Kapacita stanového městečka – parkingu by měla být dostačující, ale přesný počet vozidel nemáme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.