Footfest nabídne cashless placení

/ / 2018

Na letošním Footfestu se obejdete bez hotovosti. Čeká vás snadné a rychlé placení pomocí náramku, který dostanete hned po příchodu do areálu.

Jak funguje cashless placení?

Jakmile vstoupíte do areálu, zastavíte se u našeho stánku, kde vám výměnou za hotovost nebo peníze na platební kartě nahrajeme libovolnou částku na platební čip. K nákupu v areálu pak budete používat výhradně tento čip. (netýká se prodeje cigaret a merch kapel). Náš platební čip dostanete ZDARMA!!!

Výhody náramku

  • Placení čipem je rychlé a jednoduché. U stánků platíte pouhým přiložením čipu k terminálu.
  • Peníze máte vždy po ruce. Odpadá lovení peněženky až ze dna kabelky nebo batohu.
  • Díky rychlému a snadnému placení se u stánků netvoří dlouhé fronty, které každého jen otravují. Nemusíte se obávat hodinové čekání na pivo nebo hamburger.
  • Festival si vychutnáte bez zbytečného stresu.
  • Cashless placení je díky šifrování dat, ochraně proti klonování čipů a dalším opatřením zcela bezpečné.
  • Po nabití čipu hotovostí, vám bude vystavena účtenka s QR kódem. Přes tento unikátní kód se můžete přihlásit do svého „čipového účtu „ a sledovat tak svou útratu on-line.

Vracení neutracených peněz

Zbylé peníze na náramku vám budou vráceny kdykoliv v průběhu festivalu na pokladnách. Po ukončení festivalu budou zbylé finanční prostředky vraceny v časech uvedených na pokladnách.

(Naše doporučení je nabít takovou sumu, kterou utratíte a vyhnete se tak případným frontám při vracení. Dobít můžete kdykoliv během akce)

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *