FOOTFEST 2019: SERVÍRUJEME TY NEJLEPŠÍ HUDEBNÍ PECKY OCHUCENÉ VELKOU PORCÍ SPORTU A ZÁBAVY!

/ / TISK

 

Jubilejní půlkulatý ročník Footfestu bude plný kvalitní muziky, zábavy, sportovních aktivit i akcí pro děti. Chybět nebude ani festivalová seznamka, která při posledním ročníku sklidila velký úspěch. 

Přijďte 18. – 20. července 2019 do Želče u Tábora na Footfest, který si budete poprvé užívat celé 3 dny!

Footfest 2019 okoření zpěvák s nezaměnitelným hlasem Richard Müller a také hudební kapely Doga, Traktor, Olympic, Iné Kafe, MIG 21 a Horkýže Slíže. Těšit se můžete i na další hudební hvězdy ze zahraničí, jejichž jména vám budeme postupně představovat. 

Ke kulturnímu zážitku přimícháme i aktivní pohyb a oblíbenou seznamku. Tradičně vás čeká fotbalový turnaj v malé kopané Želečský pohár, na který se už nyní můžete registrovat. Díky festivalové seznamce navíc můžete zažít příjemný flirt, potkat nové přátele i pravou lásku. 

Právě jsme zahájili předprodej vstupenek, které je možné získat do konce října za tu nejvýhodnější cenu. Čtvrteční vstupenka nyní stojí 400 Kč, páteční 500 Kč a sobotní 600 Kč. Pokud se rozhodnete strávit na Footfestu čtvrtek i pátek, získáte vstupenku za 700 Kč. V případě, že dorazíte v pátek a v sobotu, můžete vstupenku zakoupit za 850 Kč. Permanentka na všechny tři dny stojí až do 31. října 1 000 Kč.

Levněji pořídíte lístky také během listopadu, a to on-line i v kamenných prodejnách. K dispozici budou tradičně i VIP vstupenky, díky kterým si užijete např. vlastní zahrádku a toaletu nebo bezplatnou konzumaci jídla a pití. Vstupenky objednávejte na www.footfest.cz/obchod.

Více informací o připravovaném Footfestu 2019 najdete na webu www.footfest.cz a Facebooku www.facebook.com/footfestZelec. Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *