TISKOVÁ ZPRÁVA ZE DNE 12. 4. 2019

/ / TISK

FOOTFEST 2019: TO JE NEJKVALITNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÝ LINE-UP MEZI LETNÍMI FESTIVALY

Jubilejní půlkulatý ročník Footfestu bude plný kvalitní muziky, zábavy, sportovních aktivit i akcí pro děti. Chybět nebude ani festivalová seznamka, která při posledním ročníku sklidila velký úspěch. Přijďte 18. – 20. července 2019 do Želče u Tábora na Footfest, který si budete tentokrát užívat celé 3 dny!

KAPELY

Footfest 2019 okoření zpěvák s nezaměnitelným hlasem Richard Müller a také hudební kapely Doga, Traktor, Olympic, Iné Kafe, MIG 21, Visací Zámek, Katapult, Horkýže Slíže a další. Těšit se můžete i na další hudební hvězdy ze zahraničí. Uvidíte například SKA-P, Therapy? či The Carburetors.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Ke kulturnímu zážitku přimícháme i aktivní pohyb a oblíbenou seznamku, díky které můžete zažít příjemný flirt, potkat nové přátele i pravou lásku. Tradičně vás čeká fotbalový turnaj v malé kopané, nazvaný Želečský pohár, na který se stále můžete registrovat.

VSTUPENKY

Stále probíhá předprodej vstupenek, a to na celý festival i na jednotlivé dny. Tyto vstupenky můžete pořídit do konce dubna za následující ceny: čtvrteční vstupenka nyní stojí 500 Kč, páteční 650 Kč a sobotní 750 Kč. Pokud se rozhodnete strávit na Footfestu čtvrtek i pátek, získáte vstupenku za 800 Kč. V případě, že dorazíte v pátek a v sobotu, můžete vstupenku zakoupit za 1000 Kč. Permanentku na všechny tři dny aktuálně pořídíte za 1150 Kč.

Vstupenky můžete pořídit i v kamenných prodejnách. Seznam těchto prodejen najdete na našem webu zde: https://www.footfest.cz/kamenny-predprodej/. K dispozici budou tradičně i VIP vstupenky, díky kterým si užijete např. vlastní zahrádku a toaletu nebo bezplatnou konzumaci jídla a pití. Veškeré typy vstupenek objednávejte na: www.footfest.cz/obchod.

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *