Tisková zpráva: Přípravy na 16. a zároveň poslední ročník festivalu Footfest vrcholí!

/ / Novinky, TISK

UDG, Mňága a Žďorp, Doga, Morčata na útěku, Cocotte Minute, Visací zámek, Trautenberk a další – to je letošní přehlídka kapel, která se vystřídá na želečské stage. Po dvouleté pauze jsme se dočkali a letní festival se vrací na fotbalové hřiště tak, jak ho známe a máme rádi. Tentokrát ovšem naposledy. Co letos Footfest svým věrným fanouškům přichystal?

Návštěvníci se mohou těšit nejen na fotbalový turnaj (Želečský pohár), který započne v sobotu ráno, a také na bohatý doprovodný program: vodní dýmky, odpočinkové zóny, Red Bull stan, stanové městečko s prostorem na parking, a mnohem více, co k festivalu neodmyslitelně patří. Nebude chybět ani oblíbená festivalová seznamka. Také gastro stánky mají co nabídnout. Ochutnat budete moci gastro speciality jako jsou burgery, churos, trdelníky, langoše, slané palačinky, vietnamskou kuchyni a další. V areálu bude opět platit cashless (bezhotovostní) platební metoda. (NFCtron). Obnoven je také projekt Fanoušci pomáhají, kdy budou mít návštěvníci při odchodu možnost peníze na svém čipu poslat dále – na dobrou věc. Tentokrát jsme vybrali Dětský domov Radenín.

Na své si přijdou i děti. Footfest je festival pro celou rodinu a my máme pro naše malé fanoušky připravené zvýhodněné vstupné. I vaše děti si na festu přijdou na své, čekají na ně venkovní hry, skákací hrad i tvořivé dílničky. Děti se mohou také těšit na výrobu mega bublin za pomocí bublifuků, a mohou si vyrobit také vlastní placku s logem Footfestu na památku. Veškeré aktivity zdarma v rámci festivalu. Dále – bungee trampolíny, které jsou 100% zárukou zábavy a adrenalinu pro všechny. Přijďte se pobavit a vyzkoušet, jak vysoko k oblakům jste schopní doskočit!

Historie: „Za ta léta se na našich stage vystřídalo nespočet kapel, českých, i zahraničních. Největší byl 15. ročník, který probíhat tři dny, včetně rockového čtvrtku. Festival se neustále posouval a stala se z něj bohatá kulturní i sportovní akce, čehož si moc vážíme, je to také zásluha vás, fanoušků. Budeme si přát a doufat, že i letos přijde hodně hudebních nadšenců, a společně tak trochu oslavíme těch 16 let tradice fotbalového turnaje s malým hudebním večírkem. Pojďme vzpomenout na kapely, které zanechaly v Želči své hudební stopy: Jelen, Škwor, Pekař, David Koller, Dymytyr, Inekafe, Mig 21, No Name, Rybičky 48, Vypsaná fixa, Harlej, Alkehol, E!E, Horkýže Slíže, Divokej Bill, Zakázaný ovoce, Olympic, Totální nasazení a další. Ze zahraničních můžeme vzpomenout především na SKA-P, The Toy Dolls, The Therapy?, Alphaville.. Všem tímto moc děkujeme za účast, stejně tak děkujeme našim partnerům; hudebním, mediálním i drink partnerům.“ upřesňuje za Footfest Martin Janoušek.

Kompletní časový harmonogram pro letošní ročník naleznete na našem webu. V pátek startujeme v 16 hodin, kdy do strun udeří Punk/HC formace z Tábora Němá Výčitka, a celý hudební program zakončí známá lokální zoo punková kapela Peshata v sobotu nad ránem! Na stage se vystřídají velká jména současné české hudební scény a každá kapela má co nabídnout. Těšit se můžete na punk, rock, pop, HC i další žánry.

Stále jsou také k dispozici VIP vstupenky. Chcete si poslední ročník Footfestu maximálně užít s veškerou festivalovou atmosférou a pohodlím? Právě pro vás máme připravené VIP Vstupenky! Počet VIP vstupenek je omezen, a proto neváhejte a zakupte si je co nejdříve, a začněte se těšit na váš letní festival se vším všudy!

Současná předprodejní cena vstupenek:

PÁTEK 650 Kč

SOBOTA 650 Kč

PÁTEK–SOBOTA (permanentka) 950 Kč

PERMANENTKA DĚTSKÁ 300 Kč

V.I.P. PÁTEK 1500 Kč

V.I.P. SOBOTA 1500Kč

V.I.P. PÁTEK–SOBOTA 3 000 Kč

Vstupenky naleznete na našem e-shopu: https://www.footfest.cz/obchod/, v síti Ticketstream, nebo v jedné z mnoha kamenných prodejen. Vstupenky budou k dispozici také na místě (Permanentka: 1100 Kč, jednodenní vstup: 750 Kč, dětská: 400 kč).

Vstupenky zakoupené v roce 2020, 2021 zůstávají v platnosti. Těšíme se na všechny.
FF Crew

www.footfest.cz

TOP