ŽELEČSKÝ POHÁR

FOTBALOVÝ TURNAJ V MALÉ KOPANÉ

PŘIHLÁŠKA DO TURNAJE ZDE

Vážení sportovní přátelé a nadšenci,

TJ Sokol Želeč si Vás již tradičně v letním prázdninovém čase dovoluje pozvat na sportovně-společenskou akci „ Želečský pohár 2019 “. Doufáme, že jako v předchozích ročnících se nám společně s Vámi podaří připravit sportovní akci, která nejen určí nejlepší turnajový tým a řádně potrápí tělo každého hráče, ale naplní pocit každého účastníka z dobře odvedeného výkonu.

 

BUMPERBALL

ZÁBAVA PRO KAŽDÉHO

Bumperball je nafukovací balón, strukturou podobný zorbingu, sloužící k narážení a k akrobatickým prvkům, jako jsou kotouly, přemety a podobně. Na rozdíl od zorbingové koule se bumperball navléká na tělo a hlavu sportovce a nohy zůstávají volné.

Tento druh náčiní pochází z Nového Zélandu, kde se začal vyvíjet v roce 2009 jako modifikace klasické zorbové koule. Od té doby je využíván k bezpečným adrenalinovým zážitkům pro všechny věkové kategorie. Účastníci jsou chráněni i proti nárazům v plné rychlosti a rizika jsou tak minimální.

BEER PONG

TÝMOVÁ HRA

Beer pong je hra pro čtyři hráče, která je spojená s pitím piva. Úkolem hráčů je hodit pingpongový míček do soupeřových kelímků s pivem. Trefený kelímek musí soupeř vypít. Beer pong se stal natolik populární, že se v něm pořádají ve světě turnaje.

Beer pong hrají dva týmy po dvou hráčích. Každý tým má na začátku deset kelímků, čtyři kelímky jsou naplněny vodou, ve zbytku je 100 mililitrů piva. Každý tým umístí kelímky na stůl délky 2,44 metru a uspořádá je do tvaru rovnostranného trojúhelníku. V průběhu hry se hráči v týmu střídají v hodech. Každý hráč z týmu má jeden hod, pokud oba hráči trefí soupeřův kelímek, mají k dispozici hod navíc. Trefený kelímek ne/musí hráč vypít (liší se dle typu pravidel), v pití kelímků se hráči střídají. Formace kelímků musí být pozměněna do rovnostranného trojúhelníku v případě, že se na stole nachází následující počet kelímků: 6, 3 a 1. Vítězí tým, který první trefí všechny soupeřovy kelímky.

TOP