FAQ

Ano budou. Nepředpokládáme, že by došlo k vyprodání kapacity areálu. Ovšem pozor, na místě jsou vstupenky zase o něco dražší než v předprodeji.

Ano ve stanovém městečku. To je cca 500m od areálu. Stanování je ZDARMA. Prosím udržujte pořádek.

Děti do 100cm výšky mají vstup ZDARMA. Od 101cm do 150cm mají vstup za 50%. Pokud koupíte vstupenku pro dítě v předprodeji, tak musí uváděné výšky splňovat v den konání festivalu. Ne v den nákupu. :)

Zákaz vstupu zvířatům. Jestli jste opravdu milovníkem zvířat, tak pochopíte že na této akci by se váš miláček necítil dobře.

Parkování je u prostoru stanového městečka. K parkovišti vás navedou dopravní značky. Cena parkovného je 100Kč za celý festival. Denní parkovné se neplatí.

Čím dříve si vstupenku koupíte, tím levněji ji pořídíte. Asi je to většině lidem jasné, ale brekot nad cenou  vstupenky koupené na místě je každoroční zbytečný rituál. Stejně tak kontrola vstupenek probíhá až do samého konce.

Co naleznete a není vaše, meli by jste vrátit. Stejně tak my co nalezneme vrátíme. Ztráty a nálezy budou umístěny v prostoru informačního stánku v areálu.

TOP